Distanční výuka

Vážení rodiče a milé děti,

v případě, že je mateřská škola uzavřena, nebo chybí více než polovina všech předškoláků, je mateřská škola povinna tyto předškoláky distančně (dálkově) vzdělávat.

Paní učitelky pro Vás pravidelně připravují různé náměty, aktivity, básničky, písničky i pracovní listy spojené s tématem, které by děti právě probíraly v MŠ. Tyto materiály jsou také k dispozici i mladším předškolákům, kteří v tomto týdnu mají stejné téma a mohli by si tak se svými rodiči zkrátit dlouhé chvíle.

Tyto připravované činnosti i pracovní listy jsou dobrovolné, ale protože poslední rok předškolního vzdělávání v mateřské škole je velmi důležitý, tak si Vás dovolujeme požádat, zda byste některé úkoly pomohly Vašim dětem a našim předškolákům splnit a budeme rády, když se s nimi až se zase opět u nás v mateřské škole uvidíme, děti pochlubí a paní učitelky jim je založí do jejich portfolií. Budeme rádi, když nám zašlete i nějaké fotečky z domácí přípravy, které dětem umístíme na náš školkový foto portál.

Necháme tedy na Vašem uvážení, kolik aktivit a pracovních listů s dětmi splníte.

Pokud nemáte možnost si doma pracovní listy vytisknout a budete mít o ně zájem, můžete si dané materiály také vyzvednout osobně v tištěné podobě u nás v mateřské škole. Prosíme jen, o zavolání, kdy si tyto materiály vyzvednete, abychom je pro Vás mohly nachystat předem. Telefonovat můžete na číslo 739 589 945.

Věříme, že se situace brzy uklidní a my se zase u nás v mateřské škole společně sejdeme.

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci, které si moc vážíme a přejeme Vám hezké jarní dny a hlavně všem pevné zdraví.

Vaše paní učitelky

Aktuální téma